ساخت سوله با سردخانه در ارومیه 09379368949 - الکتروبهمن

ساخت سوله با سردخانه در ارومیه 09379368949 - الکتروبهمن

سوله سازی در ارومیه عبارت است از تهیه مصالح و متریال اولیه از کارخانه های تولید کننده ورق های آهنی و ورق های سیاه و هم چنین پروفیل های آهنی.

ساخت سوله با سردخانه در ارومیه

اگر بخواهیم یک تعریف کامل و جامع از صنعت سوله سازی و ساخت سوله در ارومیه داشته باشیم. سوله سازی در ارومیه عبارت است از تهیه مصالح و متریال اولیه از کارخانه های تولید کننده ورق های آهنی و ورق های سیاه و هم چنین پروفیل های آهنی. سپس حمل به کارگاه های تولید و ساخت سوله در ارومیه و انجام عملیات ساخت.

ساخت سوله با سردخانه در ارومیه

انجام عملیات ساخت خود شامل مراحل مختلف و متفاوتی می باشد. بعد از انجام این مراحل سوله مورد نظر ساخته شده و به محل پروژه حمل و در آن جا نصب می شود. به این صورت چرخه سوله سازی در ارومیه کامل می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان همین حالا با شماره 09379368949 تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید: ساخت سوله با سردخانه در سراسر ایران

اجزای سوله در ارومیه

اجزای سوله در ارومیه

سوله در ارومیه دارای بخش ها و قسمت های مختلف می باشد که به بررسی آنها می پردازیم:

1- ستون یا column:

مهم ترین و اصلی ترین عضو سوله می باشد. وظیفه آن در اسکلت سوله تحمل بار های وارده از جمله بار باد بار برف بار مرده بار زنده و …می باشد. در صنعت سوله سازی در ارومیه به ساخت آن بسیار توجه می شود. چون از اعضای اصلی سوله در ارومیه به شمار می رود. باید در ساخت آن دقت و توجه کامل و کافی وجود داشته باشد.

2- رفتر یا فریم:

frame جزو اعضای اصلی در ساخت سوله در ارومیه می باشد.  که به عنوان انتقال دهنده بارهای وارده به ستون عمل می کند. در صورت وجود اشکال در مرحله ساخت این قطعه در ساخت سوله در ارومیه باعث می شود که سیستم انتقال بار وارد درست کار نکند. سازه یا اسکلت دیگر آن مقاومت و استحکام لازم را نداشته باشد.

بیشتر بخوانید: بازسازی کمپرسورها

3- مهاربندی های طولی یا کلاف کشی طولی یا strut:

که در صنعت سوله سازی در ارومیه به عنوان تقسیم کننده بارهای باد و بارهای زلزله در راستای طولی سوله و اسکلت سوله می باشد. که معمولاً از پروفیل باکس یا قوطی استفاده می شود.

4-پرلین یا purlin Z:

که یک پروفیل آهنی خاص به شکل زد می باشد. روی فریم سوار می شود. بار برف و بار مرده پوشش سطح و بار زنده سقف را به تیر منتقل می‌کند. که عضو مهمی برای تهیه یک سوله در ارومیه به شمار می رود.

5- مهاربند های زد purlin Z:

که به آنها ساگراد می گویند. وظیفه آن ها نگه داشتن پرلین ها و حفظ فاصله و زاویه (پرلین )بین آنها در صنعت سوله سازی در ارومیه می باشد.

6- وال پست ها یا ستون باد wallpost:

در ساخت سوله در ارومیه وظیفه نگه داشتن دیوارهای دهانه سوله را بر عهده دارد. تا بتوان یک سوله در ارومیه با مقاومت و استحکام عالی را تهیه کرد. و در محل اجرای پروژه نصب نمود و به مرحله بهره برداری رساند.

7- بادبند بدنه یا wall bracing و بادبند سقف یا roof bracing:

که وظیفه آن انتقال دادن بارهای وارده از اسکلت سوله به پی یا فونداسیون می باشد. در ساخت سوله در ارومیه از میلگرد و یا پروفیل نبشی برای این امر استفاده می شود. در سوله سازی در ارومیه این عضو بسته به نظر طراح سوله می تواند شکل های مختلف و شرایط مختلفی در اتصالات داشته باشد.

8-آبرو ها یا rainfall:

که در یک سوله در ارومیه به عنوان انتقال دهنده آب باران و برف موجود در منطقه محل احداث سوله استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: ساخت سردخانه میوه در ارومیه با قیمتی عالی

مراحل ساخت سوله در ارومیه:

در صنعت سوله سازی در ارومیه مراحل زیر انجام می ‌گیرد. ابتدا متریال و مصالح پایه و اولیه را از کارخانه های تولید کننده ورق های آهنی و ورق سیاه و پروفیل های آهنی خریداری کرده. و به محل ساخت سوله در ارومیه که همان کارگاه سوله سازی در ارومیه می باشد حمل می کند. تا عملیات برش کاری و مونتاژ را شروع کنند.

مراحل ساخت سوله در ارومیه

مهندس طراح کارخانه های سوله سازی ابتدایی سوله در ارومیه را طراحی می کند. سپس شاپ های اجرایی را برای برش کاری و ساخت به کارگاه تحویل می دهند. بر اساس همان شاپ ها عملیات برش کاری ورق های سیاه و پروفیل های مورد استفاده شروع می شود.

بعد از اتمام برش کاری در سوله سازی در ارومیه قطعات برش خورده به مرحله مونتاژ کاری انتقال داده می شود. در این مرحله یعنی مرحله مونتاژ کاری قطعات برش خورده به هم توسط جوش کاری اولیه و سپس فول جوش با جوش تحت گاز محافظ متصل می شود. 

سپس قطعات آماده شده که اجزای تشکیل دهنده سوله می باشند. بعد از تمیز کاری با سند بلاست به مرحله رنگ آمیزی منتقل می شود. بعد از رنگ آمیزی آماده حمل به محل اجرای پروژه و نصب در محل و بهره برداری می شود. همچنین این مراحل کلیه مراحل ساخت سوله در ارومیه و صنعت سوله سازی در ارومیه را تشکیل می دهند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×
×

چطور میتونم کمکت کنم؟