ساخت سردخانه در بوشهر 09156152857 - 💥 الکتروبهمن

ساخت سردخانه در بوشهر 09156152857 - 💥 الکتروبهمن

✅ ساخت سردخانه در بوشهر - طراحی و نصب انواع سردخانه در بوشهر - هزینه ساخت و خرید سردخانه در استان بوشهر

ساخت سردخانه در بوشهر

برای طراحی و ساخت سردخانه باکیفیت در بوشهر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. شماره تماس: 09156152857

مقاله آموزشی: ساخت سردخانه در تبریز

قطعاً در کشوری مثل ایران، وضعیت صنعت کشاورزی یک استان می ‌تواند ملاک مهمی برای سنجش پیشرفت به شمار می رود. وقتی نام بوشهر می ‌آید اولین تصویری که از محصولات کشاورزی به ذهن می ‌رسد، نخل‌ های بلند و خرما است.

ساخت سردخانه در بوشهر

این استان در تولید خرما و محصولات مرتبط با خرما و فرآورده‌ های آن، پتانسیل بسیار بالایی دارد به ‌طوری‌ که سالیانه ۱۶۴ هزار تن خرما و محصولات آن را تولید می ‌کند. این محصولات تولید شده پس از مرتفع کردن نیاز کشور، به آن‌ طرف مرزها نیز صادر می ‌شود که بخش قابل ‌توجهی، از صادرات ایران را تشکیل می ‌دهد. جالب است بدانید که در سال گذشته، ۲۵ هزار تن محصول خرما از استان بوشهر به ارزش ۳۷ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به خارج صادر شد.

مقاله آموزشی: ساخت سردخانه صنعتی شیراز

ساخت و نصب انواع سردخانه در بوشهر

 در حال حاضر در استان بوشهر ۶ میلیون اصل نخل وجود دارد که ‌این میزان، در اراضی باغی در سطح ۳۴ هزار و ۵۰۰ هکتار قرار دارد. این اراضی به‌ طور سالیانه سه نوع محصول خرمای نارس، رطب و خرما را تولید می ‌کنند.

در سال گذشته ۹۵٠٠ تن خارک یا خرمای نارس، معادل ۶ درصد از تولیدات خرمای استان، ۴۶ هزار تومان به ‌صورت رطب، معادل ۲۹ درصد تولیدات استان و مابقی محصولات به ‌صورت خرما تولید شدند. این حجم عظیم تولیدات در کنار موقعیت مکانی بسیار مناسب بوشهر، موجب می ‌شود که یکی از بهترین مناطق برای سرمایه ‌گذاری در حوزه ‌ی خدمات نگهداری محصول باشد.

با سرمایه ‌گذاری بر روی صنعت سردخانه در بوشهر می‌ توانید از این فرصت فوق ‌العاده، کمال استفاده را برد و از تقاضای روزافزون اهالی برای رشد و درآمدزایی خود استفاده کنید. قطعاً وقتی شرایط مناسبی برای نگهداری محصولات وجود داشته باشد، تولیدکنندگان نیز حجم تولیدات خود را افزایش می‌دهند.

دامداری بوشهر

شاید این نکته را ندانید که استان بوشهر، دارای دو و نیم میلیون رأس دام ثابت و متحرک است. دامداران این استان دارای ۵۸ هزار و ۶۰۰ رأس گاو و گوسفند و همچنین، ۲۶۰۰ نفر شتر هستند که این، نشان‌دهنده‌ی رونق دام‌پروری در بوشهر است.

در بخش مرغداری و طیور نیز فعالیت ‌های بسیاری در این استان انجام می ‌شود که در دو بخش، مرغداری‌ های گوشتی و تخم ‌گذار فعالیت می ‌کنند. در حال حاضر بوشهر دارای ۸۸ مرغداری گوشتی است که در هر دوره، دو میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه مرغ گوشتی تولید می ‌کنند؛ این واحدها به‌ طور سالیانه چیزی حدود ۱۱ هزار تن گوشت سفید تولید می ‌کنند.

یک واحد تخم ‌گذار نیز در بوشهر فعالیت می ‌کند که ظرفیت تولید ۴۰ هزار قطعه، جوجه و همچنین ۴۵۰ تن تخم‌مرغ خوراکی در سال را دارد.

بوشهر دو گاوداری شیری به ظرفیت ۶۰ رأس گاو ظرفیت تولید ۲۷۰ تن شیر در سال دارد؛ همچنین دو واحد پرواربندی شتر به ظرفیت ۲۰۰ نفر شتر در سال، از دیگر ظرفیت‌های این منطقه به شمار می‌آید. در بخش گوسفند و گوساله ۱۰۱ واحد پرواربندی صنعتی گوساله سالیانه ١٣٢٧٠ رأس گوساله تولید می‌کند. ١۵٧واحد پرواربندی روستایی نیز ۸۶۵۰ رأس گوساله تولید می‌کنند.

۵۳ واحد صنعتی ۱۶ هزار و ۸۵۰ رأس بره تولید می‌کنند و همچنین، ۱۵۳ واحد روستایی به تولید بیش از ۱۲ هزار رأس بره در سال می‌پردازند. این واحدها در سال چیزی حدود ۱۴ هزار تن گوشت وارد بازار می‌کنند.

این تنها بخشی از تولیدات دامی استان بوشهر است و توضیح کامل دیگر محصولات در این مقاله نمی‌گنجد. می ‌توان فهمید که بوشهر مکان مناسبی برای سرمایه ‌گذاری در بخش ‌های صنایع تبدیلی و نگهداری است و صنعت سردخانه در بوشهر، صنعتی پرسود و زودبازده محسوب می شود.

(جهت دریافت مشاوره در زمینه ساخت سردخانه بوشهر با ما در تماس باشید 09156152857)

صنایع غذایی بوشهر

صنایع غذایی بوشهر در بخش کشاورزی بیشتر، معطوف به خرما و محصولات جانبی آن است. بیش از نیمی از تولیدات شرکت‌ های تولیدکننده فرآورده ‌های خرما، مازاد نیاز داخلی است و به خارج از کشور صادر می‌ شود. قطعاً آب ‌و هوای بوشهر شرایط نگهداری را برای این محصولات سخت می‌ کند.

در این میان نقش ارائه ‌دهندگان خدمات نگهداری مناسب محصولات می ‌تواند بسیار مهم باشد. شرکت‌ های صنایع غذایی که در حوزه‌ ی فرآوری و بسته ‌بندی محصولات پروتئینی و فعالیت می‌ کنند، تنوع بالاتری را دارند زیرا این استان از نظر تولید منابع پروتئینی مانند گوشت قرمز و سفید و همچنین، تولید گسترده‌ ی تخم ‌مرغ خوراکی در وضعیت بسیار مناسب قرار دارد.

همچنین محصولات منحصر به ‌فردی مانند گوشت شتر و شترمرغ نیز، در این منطقه تولید می ‌شود که می ‌تواند به ‌عنوان پتانسیل منحصربه‌فرد، برای این استان به‌ حساب بیاید.

تمامی این بخش‌ها برای تداوم تولید و سوددهی بیشتر، نیازمند خدمات نگهداری و انبارداری مناسب با محصولات خود هستند. اگر شما بتوانید به‌ صورت هدفمند یک قشر منحصربه‌ فرد از این تولیدکنندگان را در نظر بگیرید، با آن‌ ها صحبت کنید و بسترهای مناسبی برای آن‌ ها فراهم کنید، می‌ توانید بازدهی بسیار مناسبی و سرمایه‌ گذاری در سردخانه بوشهر داشته باشید.

همان‌ طور که می‌ دانید سردخانه‌ ها متناسب با کاربردی که دارند، روش ‌ها و الگوریتم‌ های متفاوتی ساخته می ‌شوند. تخصصی کار کردن شما روی جذب مشتری و همچنین ساخت سردخانه در بوشهر می‌ تواند یک امتیاز منحصربه‌فرد و مناسب باشد. قطعه مواد پروتئینی در سردخانه برای میوه‌ جات ساخته ‌شده است کیفیت خوبی را حفظ نخواهد کرد.

صادرات در بوشهر

استان بوشهر یک دروازه واردات و صادرات به ‌حساب می ‌آید و شما می ‌توانید، با استفاده از این پتانسیل بسیار مناسب و ایجاد تعامل با واردکنندگان و صادرکنندگان محصولات غذایی، مشتری ‌های ثابت و پروپاقرص را برای خود ایجاد کنید. قطعاً این شرکت‌ها به مکانی مناسب و قابل‌اعتماد مثل سردخانه  در بوشهر نیاز دارند تا در صورت تأخیر در ارسال محصولات خود، بتوانند از فضای آن استفاده کنند و کیفیت محصول خود را حفظ نمایند.

اگر تنها امتیاز بوشهر هم این شاه‌راه تجاری باشد بازهم، سرمایه‌گذاری روی صنعت سردخانه بوشهر با به‌کارگیری تدبیر و استراتژی مناسب به‌صرفه خواهد بود. قطعاً اگر شما هم در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی فعالیت می‌کردید، دوست داشتید خدمات تخصصی یافته و متناسب محصول خود را دریافت کنید.تجارت بین‌الملل همیشه فرصتی مناسب با حاشیه سود قابل‌ توجه به شمار می‌آید.

مقاله آموزشی: ساخت و نصب سردخانه در زاهدان

(جهت دریافت مشاوره در زمینه ساخت سردخانه بوشهر با ما در تماس باشید 09156152857)

هزینه ساخت سردخانه در بوشهر

هزینه ساخت سردخانه در بوشهر

قیمت سردخانه در بوشهر بستگی به مواردی مانند نوع تجهیزات، ابعاد، کارایی آن و نوع برند و تجهیزات و ده ها مورد دیگر دارد.

(جهت دریافت مشاوره در زمینه ساخت سردخانه بوشهر با ما در تماس باشید 09156152857)

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×
×

چطور میتونم کمکت کنم؟